פוקר נגד הדילר – אולטימייט פוקר

"אולטימייט פוקר" הוא משחק מתקדם, בו שחקנים מתמודדים ישירות עם הדילר ופותחים אפשרויות נוספות לניהול ידיים, להימורים, לניצחונות ולהפסדים. במאמר זה נציג מהו "אולטימייט פוקר", כיצד מנצחים בו, טיפים וטריקים ועוד.

אולטימייט פוקר

"אולטימייט פוקר" – מה זה

"אולטימייט פוקר" (פוקר נגד הדילר) הוא גרסה מתקדמת של משחק הפוקר, בה שחקנים מתמודדים ישירות עם הדילר (המחלק), ולא עם היריבים שלהם. כל שחקן מקבל יד ומניח את ידו על השולחן. כאשר הדילר מציע לשחקן זמן נוסף להחליט האם להמשיך בידו או לפתוח על הדילר.

המשחק כולל אפשרויות להרוויח תוספות לניצחון וכמובן, הגדלה של הפסדים נוספים. עם מתן אפשרויות נוספות לניהול ידיים, ואפשרויות להימורים פתאומיים, "אולטימייט פוקר" מציע חווית משחק מרהיבה ומאתגרת לשחקנים.

אל תצאו פראיירים הצטרפו כבר עכשיו ל-7xl !
אתר סוכן 7xl

"אולטימייט טקסס פוקר" – איך משחקים

במשחק "אולטימייט פוקר", כל שחקן משחק יחדיו עם הדילר ולא נגד היריבים. כל שחקן מקבל חמישה קלפים אישיים, ואז מניח את ידו על השולחן. הדילר גובה עמלה קבועה לכל שחקן על הכסף שהם מניחים על השולחן. כאשר הסיבוב נגמר, כל שחקן יכול להחליט האם להישאר עם יד פתוחה (לפתוח) או שמא לוותר (לא לפתוח).

כאשר כולם מסיימים להחליט, הדילר פותח את הקלפים ומשווה את הידיים. הסיכוי לניצחון מבוסס על ערך היד ועל ההחלטות של השחקנים במהלך סיבובי המשחק. להצטרפות עברו אל > 7xl להורדה ושלחו לנו הודעה ונצרף אתכם מיד.

"אולטימייט פוקר" – טיפים וטריקים

בכדי להבין את המשחק בצורה טובה יותר, ובכדי לנצח בו, להלן מספר טיפים וטריקים שיעזרו לכם:

 • ניהול תקציב: השתמשו בתקציב נכון ושמרו על קצב (טמפו) אחיד.
 • קריאת יריבים: למדו לקרוא את היריבים שלכם ולזהות פעולות שונות שיבצעו.
 • שימוש בסטטיסטיקה: תרגלו הערכת סיכויים וספקטרום ידיים. שקלו את השימוש בטבלת סיכויים לפוקר לפי אאוטים.
 • הגנה על ספקטרום רחב: אל תוותרו מהר מדי – השתדלו לא לזרוק את הקלפים שלכם ראשונים.
 • פעלו בצורה מחושבת לפי הקלפים שלכם: חשבו היטב לפני שתגבירו את ההימור, לפי ערך פוטנציאלי של היד שלכם.
 • קפיצות גבוהות: השתמשו בקפיצות גבוהות של הימורים במקרה של יד חזקה, בכדי לשקף את בטחונכם בניצחון.
 • שימו לב להתנהגויות שונות: הקשיבו לאופן בו היריבים שלכם משחקים ונסו לזהות סימני חולשה או חוזקה.
  לסיכום
  "אולטימייט פוקר" הוא משחק שמאתגר את היכולות של השחקנים לנהל תקציב, לקרוא את היריבים שלהם, להבין סטטיסטיקות ולבצע ניהול סיכונים. זהו משחק נהדר המאפשר פוטנציאל ניצחון גבוה, במקביל לפוטנציאל הפסד מוחץ. בכדי לנצח במשחק זה, מומלץ לנצל את המידע המופיע במאמר זה, ולהשתמש בו בכדי לקבל את היתרון על הדילר מולו אתם משחקים.

"אולטימייט פוקר" – כיצד מנצחים

בכדי לנצח ב"אולטימייט פוקר", יש לקחת בחשבון את ערך היד שלך ולהחליט האם לפתוח את היד או לוותר עליה. עליך לקבוע את החלטותיך בהתבססות על הידיים האישיות שלך, ועל בסיס היד המשוערת של הדילר (זאת לפי סממנים דומים לפוקר הסטנדרטי).

ניתן לשחק בצורה נרחבת ולשלב אסטרטגיות כמו פתיחות וויתורים בשלבים שונים של הידיים אותן תשחקו, בכדי לנסות ו"לעבוד" על הדילר בידיים הבאות. ניצחון מושג על ידי פתיחת הקלפים שבסוף כלל הסיבובים ליד, ולפי ערך היד שלך אל מול היד של הדילר. היד הטובה ביותר, באופן קבוע – תנצח.

אל תצאו פראיירים הצטרפו כבר עכשיו ל-7xl !
אתר סוכן 7xl

קישורים שיעניינו אתכם >>

חזרו לנושא שעניין אתכם:
כתבות פוקר נוספות: