משחקי ספין אנד גולד (Spin and Gold) ב- 7xl

עולם משחקי הפוקר באונליין נמצא בשיאו כיום עם שלל משחקים אטרקטיביים כמו ספין אנד גולד – Spin & Gold ומשתלמים במיוחד אשר מספקים את חווית ההימור האולטימטיבית באפליקציית 7xl המוכרת. משחקי פוקר מסורתיים כמו טקסס הולדם מצריכים מהשחקנים לפנות זמן רב על מנת להצליח לסיים טורניר שלם, אבל פעמים רבות אנחנו רוצים לשחק בזמן קצר של שעה או שעתיים ולכן בדיוק בשביל זה המציאו את הספין אנד גולד (Spin and Gold), משחק פוקר אשר מתאים לשחקנים שרוצים לשחק במשחקי פוקר קצרים, מהירים, מלאי אדרנלין ועדיין כאלה המניבים סכומי זכייה גדולים.

משחקי פוקר ספין אנד גולד 7xl

היתרון הגדול בלשחק ספין אנד גולד ב- 7xl

הדבר הטוב ביותר בפוקר ספין אנד גולד ב- 7xl הוא שדמי הכניסה אליו מתחילים ברבע דולר בלבד ומגיעים עד 200 דולרים. תחילה תוכלו לבחור האם אתם רוצים לשחק בשולחן של 3 שחקנים (ניתן לשחק בכל דמי כניסה) או להחליט לשחק בשולחן המגיע מקסימום עד 6 משתתפים (ניתן רק בדמי כניסה של רבע דולר ועד עשרה דולרים)

הודעה לסוכן אישי לליווי >>
אתר סוכן 7xl

תפקידו של גלגל הזכיות בספין אנד גולד

לאחר שסיימנו לבחור את דמי הכניסה שלנו, יגיע תפקידו של גלל הזכיות להסתובב. הסכום עליו הגלגל ייעצר יהיה הפרס הגדול עליו נשחק. הפרס הסופי ייקבע לפי גובה דמי הכניסה שבחרתם והמכפיל שקיבלתם בסיבוב. במשחק של עד 3 שחקנים ישנה האפשרות לקבל מכפיל בגובה של 100 אלף דולר ובמשחק של עד 6 משתתפים תוכלו לזכות המכפיל של לא פחות מ- 200 אלף.

זה אומנם מצב נדיר, ובדרך כלל נקבל מכפילים של פי 3 או 5, אך תמיד קיימים הסיכויים לזכות במכפילים הגבוהים באמת. חשוב שתלמדו את דירוג ידיים בפוקר איזה יד יותר חזקה בידיים בפוקר.

קניית ביטוח במשחק דרך סוכן או בכלל

קיימת האפשרות לקנות ביטוח אם אתם חוששים לקבל בהגרלה את המכפיל הכי נמוך שיש. איך עובד הביטוח? את גובה הביטוח קובעים לפי גובה הסכום ששילמנו בדמי הכניסה. אם בחרנו דמי כניסה של דולר אחד והחלטנו להשתמש גם בביטוח אז נשלם עוד דולר אחד עבור הביטוח. במידה והגלגל ייעצר על מכפיל נמוך, כלומר של פי 2 בשולחן של 3 שחקנים אז הביטוח למעשה יופעל ותקבלו את סכום הביטוח פי 2 היישר לחשבון האישי שלכם ורק לאחר מכן יתחיל המשחק באופן רגיל אם יש לכם שאלות דברו עם סוכן 7xl ותקבלו מענה מיידי כולל חיבור מהירה למשחק.

למי אתם מחכים? אלפי ישראלים לא טועים!
GGPOKER LOGO

מבנה הטורניר של 3 עד 6 משתתפים

אז איך עובד המבנה של טורניר עם 3 עד 6 שחקנים? פשוט מאוד. מבנה הטורניר ישתנה בהתאם למכפיל עליו הגלגל בחר להיעצר בכל סיבוב שמשחקים. חשוב לזכור שאם הגלגל ייעצר על מכפיל נמוך אז כתוצאה מכך המשחק בהכרח יהיה קצר ומהיר יותר ולחילופין, המשחק יהיה איטי יותר כאשר הגלגל ייעצר על מכפיל גבוה.

  • מכפיל של פי 2– מקבלים 300 צ'יפים כאשר זמן הבליינדים הוא דקה אחת בלבד וזמן המחשבה הוא 10 שניות
  • מכפיל של פי 3– מקבלים 300 צ'יפים כאשר זמן הבלינדים הוא שתי דקות וזמן המחשבה הוא 10 שניות.
  • מכפיל של פי 5– מקבלים 500 צ'יפים כאשר זמן הבליינדים הוא 3 דקות וזמן המחשבה הוא 30 שניות
  • מכפילים של פי 10 ופי 20– מקבלים 500 צ'יפים כאשר זמן הבליינדים הוא 4 דקות וזמן המחשבה הוא 30 שניות
  • מכפילים של פי 50 ופי 100– מקבלים 800 צ'יפים כאשר זמן הבליינדים הוא 5 דקות וזמן המחשבה הוא 30 שניות
  • מכפיל Jackpot- מקבלים 1000 צ'יפים כאשר זמן הבליינדים הוא 8 דקות וזמן המחשבה הוא 30 שניות.

אם תרצו להצטרף שלחו הודעה או לחצו על הקישור >> אתרי פוקר לישראלים ותתחילו להרוויח כבר עכשיו!

אל תצאו פראיירים הצטרפו כבר עכשיו ל-7xl !
אתר סוכן 7xl

אל תחכו מאחור, תצטרפו מידית למשחק שמשגע את כולם

הצטרפו עוד היום לקהילת השחקנים העשירה של 7xl האתר הגדול ביותר להימורי ומשחקי פוקר וספורט בכללי. זוהי הפלטפורמה האהובה והחדשנית ביותר היום אשר מידי חודש מוסיפה ומגוונת את תכניה עם שלל משחקים אטרקטיביים שונים ומעניקה עכשיו עשרות >> בונוסים שווים במיוחד בכל הפקדה ראשונה ל 7xl. מידי יום ישנם כמות מכובדת של טורנירי ענק ושולחנות קאש. בכל רגע נתון ניתן למצוא באתר משתתפים רבים. דמי הכניסה למשחקי הקאש הם נמוכים במיוחד המתאימים לכל שחקן וכל רמה. ניתן לשחקן מכל מקום בעולם ומכל מכשיר טלפון שאתם מחזיקים בו. ניתן לשחק גם על כסף משחק על מנת לצבור ניסיון לפני שמגיעים לשחק על הדבר האמיתי.

חזרו לנושא שעניין אתכם:
כתבות פוקר נוספות: