רשימת שחקני הפוקר הטובים בעולם (גם ישראלים)

אחרי בקשות רבות הכנו עבורכם רשימה של שחקני פוקר מובילים בעולם וגם שחקני פוקר ישראלים מובילי דעה.
לבקשות נוספות תמיד יכולים לשלוח לנו הודעה:) קבלו את השחקנים הכי משפיעים של העשורים האחרונים. כמובן שרוב

שחקני פוקר

שחקני פוקר מצליחים מהעולם:

ג'סטין בונומו – ב 2018 רשם את השנה הכי טובה שלו בקריירה כאשר הצליח לרשום על שמו השג יוצא דופן של לא פחות מ- 10 זכיות, שאחת מהן היית בסדר גודל של 5 מיליון דולר בטורניר במקאו. את רוב הזכיות שלו השיג כמובן בווגאס החביבה. האמריקאי בן 36 רשם השג נוסף ומרשים לא פחות מלפני שנה כאשר הצליח לגרוף לעצמו פרס עצום בשיווי של 10 מיליון דולר בטורניר הנו לימיט היוקרתי שהכניסה אליו מותנת בתשלום של מיליון דולר. על פי הערכות ג'סטין גרף לעצמו עד היום סכום של יותר מ-40 מיליון דולר וכן הוא מחזיק ב- 3 צמידים של אליפות ה- WSOP.

אריק סיידל– אחד מגדולי השחקנים בדור האחרון הוא יהוד בן 61 מלאס ואגס. בעולם של צעירים, אריק מוכח שגם למבוגרים יש עוד מה לתת. הוא משחק פוקר כבר 30 שנה כאשר טורניר הפוקר הגדול הראשון שלו היה אי שם ב-1988. את זכיית השיא שלו רשם כעבור 20 שנה במלברון שבאוסטרליה, שם הצליח לזכות ב-2.5 מיליון דולר. על פי הערכות במהלך יותר מ-30 שנות קריירה הצליח סיידר לזכות ביותר מ-25 מיליון דולר וזכה לא פחות מ-8 צמידים של – WSOP.

דניאל נגרנו – אחד משחקני הפוקר המקצוענים המוכרים ביותר אשר הקים את אתר GGPOKER כיום שהפך לאייקון פוקר ייחודי ואין שחקן אחד שלא מכיר אותו, בן להורים רומנים אשר היגרו לקנדה ומתגורר כיום בלאוס וגאס. את הזכייה הגדולה הראשונה שלו בטורניר רציני השיג ב97 כשהיה בן 21 בלבד. הוא זכה ליותר מ40 מיליון דולר בטורנירים חיים לאורך הקריירה והוא מדורג ראשון ברשימת המרוויחים בכל הזמנים בפוקר. עד היום יש לו 6 צמידי אליפות העולם בפוקר.

שחקני פוקר מובילים ישראליים

אלו 2 שחקני הפוקר המובילים בישראל שכמובן גם הם משחקים באתרי פוקר לישראלים (נגלה שאחד מהם משחק דרך האתר שלנו)…

דניאל קולמן– עוד שחקן מפורסם שהצליח לזכות בטורניר היוקרתי הנו לימיט Big One for One Drop. כאמור, טורניר שהכניסה אליו היא מיליון דולר שקולמן עצמו השתתף בו ב-2014 ולאחר ניצחון מטורף בגמר על דניאל נגרנו הצליח לזכות בסכום משוגע של לא פחות מ-15.4 מיליון דולר. אם יש מקום בו שחקני הפוקר הופכים לעשירים כקרח זה הטורני הזה. בסך הכל הערכות אומרות שקולמן הצליח לגרוף לכיסו עד היום יותר מ-30 מיליון דולר בזכיות.

אלי אלעזרא– אחד מהשחקנים הישראלים-אמריקאים הכי מצליחים לאורך השנים. אלי נולד וגדל בירושלים וכיום מתגורר בלאס ואגס. את הזכייה הגדולה שלו ביותר הוא השיג במרתון משחקים של טקסס הולדם אשר נמשך יותר מ- 8 שעות במהלכו הצליח לגרוף 1.8 מיליון דולר. הוא נחשב כחלק מהצמרת העולמית של שחקני הפוקר ובאמתחתו לא פחות מחמישה זכיות באליפות העולם בפוקר. הוא זכה גם בתואר אחד של World Poker Tour. נכון להיום אלעזרא זכה בסכום כולל של 5.3 מיליון מטורנירי פוקר שונים.

מי הם שחקני הפוקר?

יש לא מעט שחקני פוקר בעולם מכל המינים מכל הסוגים ומכל התחומים למשל כתבה שמצאנו >> מה קורה כשפסיכולוגית נוטשת את עבודתה ומתחילה לשחק? רבים מהשחקנים הם אפילו עורכי דין ועוד, רוצים להתחיל לשחק ? שלחו לנו הודעה ומיד נחבר אתכם לפלטפורמה הטובה ביותר בעולם!!!

חזרו לנושא שעניין אתכם:
כתבות פוקר נוספות: