דניאל נגראנו שחקן הפוקר | הסיפור של דניאל

דניאל נגארנו הוא אחד משחקני הפוקר המקצוענים המוכרים ביותר כיום, נגארנו בן להורים רומנים אשר היגרו לקנדה ומתגורר כיום בלאוס וגאס. דניאל כתב את הספר: חכמת פוקר הולד'ם לכל השחקנים – 50 טיפים חזקים שיהפכו אותך לשחקן מנצח נגראנו, אשר נולד ב1974 בקנדה, היה ילד מרדן שלא אהב את שיעורי בית הספר. לימים אפילו הושעה מבית הספר על התנהגויות לא נאותות ואת ימיו בתיכון העביר במועדון הסנוקר השכונתי, שם למד את רזי המשחק של הפוקר, שיחק פול במשך שעות ואף התחיל להמר על משחקי ספורט.

דניאל נגראנו
DANIEL NEGREANU – דניאל נגראנו

כשהגיע לכיתה יב' נגרנו החליט לפרוש מהתיכון והחל להתמקצע במשחק האהוב עליו. בהגיעו לגיל 21 הוא לראשונה עוזב את קנדה ועובר לגור בבירת ההימורים, הלו היא לאס וגאס.

דניאל נגראנו כל הזכיות:

עד ל-2016 דניאל נגראנו זכה ביותר מ30 מיליון דולר בטורנירים חיים מה שמיקם אותו בראש הרשימה של המרוויחים הגדולים בפוקר בכל הזמנים. מאז הוא המשיך לשחק בטורנירים רבים, לזכות ולאסוף עוד כספי זכייה. סך הזכיות שלו מוערכים כיום במעל 40 מיליון דולר. יש האומרים שדי אוהב לשחק פוקר קריבי נגרנו מנהל אורך חיים טבעוני, ממשיך לגור בלאס וגאס ומנהל בלוג פעיל במשך שנים רבות בו הוא מביע את דעתו בשלל נושאים וסוגיות בוערות. ב2005 התחתן עם לורי לין וובר, התגרש ב-2007, וב-2019 התחתן בשנית עם מגישת הפוקר המפורסמת אמנדה לטרמן.

תחילת הדרך בפוקר מקצועני של נגראנו

תחילת הדרך בלאס ואגס לא הייתה פשוטה לנגראנו והוא חווה כישלונות רבים עד למצב שהוא כמעט התייאש וחשב לחזור לקנדה. כשהוא מבין שזו ההזדמנות האחרונה שלו להצליח, הוא התחיל ללמוד בקדחתנות אסטרטגיות משחק שונות ולא וויתר עד שהיה מספיק מיומן על מנת להתחיל לזכות. את הטורניר הראשון שלו זכה בגיל 23 כאשר הוא גורף לעצמו פרס כספי בשווי 50 אלך דולר.

הטוויטר האישי של הדניאל: Daniel Negreanu
דף הפייסבוק : DNegsPoker

המשך ההצלחה של נגראנו והזכייה באליפות WSOP

לאחר הזכייה התיאבון גדל ונגרנו התחיל לשחק בליגה של הגדולים באמת. הוא זוכה בטורניר נוסף, הפעם יוקרתי הרבה יותר, גורף לעצמו 200 אלף דולר נוספים ומתחיל לעשות לעצמו שם בתעשייה. באותה העת הוא היה השחקן הצעיר ביותר שזכה שצמיד של אליפות העולם Wsop. ההצלחה בגיל צעיר חושפת אותו לקהל הרב ולשחקני העילית של הענף והוא זוכה לכינוי "קיד פוקר", כינוי אשר ילווה אותו למשך שארית הקריירה שלו.

לימים הפך לפרזנטור של 7XL ולבעלים של GGPOKER בקיצור אחד האנשים הכי מפורסמים בתולדות הפוקר.

חחח אתם חייבים לראות את דניאל נגרנו מדבר בעברית

איך הפך דניאל לכוכב טלוויזיה

לאחר שהתמקם והשתקע בלאס ואגס המשיך דניאל להשתתף בטורנירים המובחרים ביותר בעולם, ולאחר תקופה לא קלה בהם רשם רצף של הפסדים כואבים, הוא חזר בענק והצליח לזכות בצמיד השני שלו אשר מיקם אותו בין הגדולים ביותר. כיום לנגרנו יש כבר שישה צמידים והיד עוד נטויה.

כאשר שמו מגיע למרחקים והפופולריות שלו בשיאה, נגרנו הופך לדמות מבוקשת מאוד עבור מפיקי תוכניות הפוקר בארה"ב. המשחק הנפוץ רק צובר תאוצה בכל רחבי המדינה ושחקני הפוקר המקצוענים הופכים לכוכבים החדשים על המסך. דניאל הוא אחד מהבולטים שבהם כאשר במהלך השנים הפך לסלב אמיתי ודמות שכל בית שני באמריקה מכירה.

חזרו לנושא שעניין אתכם:
כתבות פוקר נוספות: