פוקר סיני פתוח חוקים | מדריך איך לשחק

לימדו את החוקים של אחד מהמשחקים החמים ביותר היום בעולם משחקי הפוקר הינו פוקר סיני פתוח. אולי יצא לכם לראות שחקנים אחרים בקזינו פותחים קלפים בצורה שאתם לא מכירים ואז מחליפים ביניהם כספים. על מנת שנכיר טוב יותר את המשחק החדש שמשגע את עולם ההימורים הכנו עבורכם מדריך קצרצר שיפרט על חוקי המשחק כולל טיפים אסטרטגים וככה תוכלו ללמד את החברים שלכם ולהתחיל להמר במשחק מלהיב ואטרקטיבי.

מדריך למשחק פוקר סיני פתוח
למי אתם מחכים? אלפי ישראלים לא טועים >>
GGPOKER LOGO

החוקים הבסיסים של פוקר סיני פתוח

  • ישנו כפתור אשר קובע באיזו עמדה כל שחקן יהיה ובתחילת המשחק כל שחקן מקבל חמישה קלפים מן החפיסה. המשחק משוחק מצד שמאל לכיוון ימין כשהשחקן הראשון שמתחיל לשחק הוא זה שנמצא משמאל לכפתור.
  • עכשיו כל משתתף במשחק שם את חמשת הקלפים שהוא קיבל כלפי מעלה, כאשר יש שלושה חלקים שונים בהם הוא יכול לשים אותם- מאחורה (בו יש 5 מקומות פנויים), באמצע (שגם בו יש 5 מקומות פנויים) ומקדימה (בו יש 3 מקומות פנויים).
  • כעת מתחילים 8 סיבובים שבהם כל משתתף מקבל קלף נוסף אותו הוא צריך להניח באחד משלושת החלקים- מאחורה, באמצע או מקדימה עד שכל משתתף הצליח למלא את 13 המקומות הפנויים שיש לו במשחק.
  • זה השלב בו קובעים את הניקוד של כל משתתף מול כל משתתף אחר. תחילה בודקים שהיד היא חוקית ולא פסולה. על מנת שיד תחשב חוקית ותקינה עלינו לבדוק שהחלקים מסודרים מהחלש לחזק ביותר, כאשר היד שניתן להרכיב מהקלפים שמאחורה חייבת להיות חזקה יותר מזו שניתן להרכיב עם הקלפים שנמצאים בחלק האמצעי ואלה שנמצאים באמצע חייבים להיות חזקים יותר מאלה שבחלק הקדמי. בניקוד רגיל יד שהיא פסולה תחשב כמו מינוס 6 נקודות.
  • לאחר שסיימנו לקבוע את הניקוד אנחנו משווים את כל החלקים שלנו מול שחקני היריב. החלק הטוב ביותר מול החלק המקביל של המשתתף האחר יזכה את השחקן בנקודה. במידה ובשלושת החלקים לאותו שחקן היו קלפים יותר טובים אז המנצח יקבל 6 נקודות כי הוא ניצח בכולן.

איך משחקים פוקר סיני ?

ובכן הצגנו עבורכם את המדריך שלנו נוסיף כאן גם וידאו הסבר למי שמתקשה לשאלות והצטרפות למשחקי פוקר ניתן לשלוח לנו הודעה דרך וואטסאפ, תמיד תוכלו להצטרף למשחקי פוקר על כסף אמיתי חשוב שתלמדו היטב את הכתבה הבאה >> טקסס הולדם חוקים אנו פועלים יום ולילה כדי שתלמדו איך משחקים פוקר ונמצאים כאן לתמיכה/ שאלות והצטרפות למערכת שלנו.

הודעה לסוכן אישי לליווי >>
אתר סוכן 7xl

אז למה בעצם פוקר סיני פתוח כל כך מצליח

לאחר שמשחקים מספר פעמים בפוקר סיני פתוח קל יותר להבין למה המשחק הזה תפס תאוצה והוא נחשב לאחד מסוגי הפופולריים החזקים והאהודים ביותר היום. התמצית של המשחק מצויה ביכולת שלנו לדעת מתי להיזהר ולא להיפסל ומתי להחליט להמר. כמעט כל ההחלטות שמתקבלות בפוקר סיני יכולות להגיע באמצעות ניתוחים סטטיסטים ומתמטיים מכיוון שבדרך ככל תהיה אפשרות אחת נכונה יותר. כמות המידע שהמשחק מספק לך במהלך הסיבובים אמורים לעזור לך לקבל החלטות משחק חכמות יותר. אתה צריך לחשב מה הסיכוי לנצח בכל אחד משלושת החלקים השונים או כמה קלפים מתים יש במשחק.

חזרו לנושא שעניין אתכם:
כתבות פוקר נוספות: