פוקר שלושה קלפים

אחד מהמשחקים היותר מוכרים כיום בעולם משחקי הפוקר הוא הפוקר שלושה קלפים. בשל היותו משחק קצר ופשוט יותר מהמקבילות שלו הוא מושך אליו שחקנים רבים מידי שבוע כולל כאלה בלי ניסיון בכלל במשחק הפוקר. האופציה להרוויח בענק במשחק קצר וקליל שם את הפוקר שלושה קלפים בטבלת ראש המשחקים הפופולריים ביותר בכל פלטפורמות משחק הפוקר הקיימות.

חוקים פוקר שלושה קלפים

ממתי משחקים פוקר שלושה קלפים?

את הגרסה הראשונית של המשחק היה אפשר למצוא כבר בראשית שנות ה90. המטרה של בעלי הקזינו היית להמציא משחק פוקר פשוט וקל יותר להבנה בשביל להצליח למשוך משתתפים נוספים אך לשמור על הסיכוי להרוויח סכומי כסף משמעותיים. היתרון המובנה שהיה קיים לבית שכנע אותם לאמץ באופן סופי את המשחק והוא כיום נחשב לנחלת הכלל. כמובן שתוכלו לשחק אונליין דרך סוכן 7xl פוקר ולהינות משירות מקצועי ואמין.

חוקי המשחק של פוקר שלושה קלפים

רוב החוקים החלים על משחק הפוקר הסטנדרטי חלים גם בפוקר עם שלושה קלפים למעט העובדה שכל משתתף מקבל שלושה קלפים ולא חמישה קלפים כפי שנהוג. מה שכן, בשונה משאר המשחקים את פוקר שלושה קלפים משחקים אך ורק כנגד הדילר גם אם ישנם עוד שחקנים מסביב לשולחן. על הדילר לחלק כל פעם קלף אחד למשתתפים בשולחן עד שמגיעים למצב שלכל אחד יש 3 קלפים בידו כולל לדילר עצמו. כאמור המשתתפים כולם משחקים מול הדילר. תוכלו ללמוד בהרחבה פוקר חוקים ולהפוך למקצוענים.

פונקציות נוספות למשחק

כעת על השחקנים להסתכל על הקלפים שקיבלו ולהחליט האם הם ממשיכים לשחק או שהם מתקפלים. במידה ובחרתם להישאר במשחק תצטרכו להשוות את ההימור ההתחלתי של המשחק. רק במידה שבחרתם להשוות את ההימור תינתן לכם ההזדמנות להסתכל על הקלפים שקיבל הדילר.

הימור נוסף שאפשר לעשות הוא הימור הזוג פלוס. זהו הימור צדדי שלא קשור למשחק עצמו כנגד הדילר ומשמעותו הוא הימור שהיד שתקבל תהיה לפחת זוג או יד חזקה יותר. השחקן יקבל את הרווח על ההימור רק אם הוא יקבל יד המכילה זוג ומעלה.

אז איך מנצחים במשחק

בשביל שהדילר לא ייפסל ויישאר במשחק הוא חייב לקבל מלכה ומעלה. לאחר מכן פותחים את שאר הקלפים ואם קיבלת יד חזקה יותר הרווח שלך הוא הסכום שהחלטת להמר בשביל להשוות להימור הראשוני. אם הפסדת בסיבוב אז הבית לוקח את כל הז'יטונים. דירוג הידיים הוא אותו דבר כמו בשאר משחקי הפוקר.

טיפים חשובים למשחק

העצה הטובה ביותר שניתן לתת על מנת לוודא ניצחון הוא להיכנס רק עם קלף גבוה. רוב השחקנים המקצוענים יישארו במשחק רק אם הם קיבלו אס או מלך כקלף גבוה. ישנם כאלה שינסו להיכנס גם עם הקלף של המלכה ולקוות שהדילר יקבל קלף נמוך יותר, ואז ככה לפחות הם ישמרו על הכסף ולא יפסידו הכל, אך זה גובל גם בסיכון מסוים שחייבים לקחת בחשבון.

חזרו לנושא שעניין אתכם:
כתבות פוקר נוספות: